Iridodiagnostika- tai paprastas, saugus ir neskausmingas  žmogaus sveikatos būklės tyrimo metodas. Šį tyrimą galite padovanoti sau, savo artimiesiems, savo vaikams, tėvams, Jums brangiems žmonėms. Sveikatos tyrimas iš akių rainelės unikalus ir labai tikslus, todėl jo dėka galima perspėti žmogų apie gresiantį negalavimą ligai dar net neprasidėjus.
                      MŪSŲ TIKSLAS-  supažindinti žmones su šia unikalia organizmo būklės tyrimo metodika ir suteikti galimybę sužinoti apie savo sveikatos būklę pačiu tinkamiausiu laiku ir lengviausiu būdu, pasitelkiant tikslius akies rainelės tyrimo metodus.  Iridologas per kelias minutes įvertina žmogaus sveikatos “kokybę” nuo pat gimimo, jo silpnąsias vietas organų ir audinių lygyje.


Per tas pačias kelias minutes nustatomos ankstesnės ligos, palikusios pėdsaką akies rainelėje metams ir dešimtmečiams, taip pat nustatomi organizmo pirminiai pokyčiai, kurie apsireiškia kaip liga tik po mėnesių ar metų. Iridologas rainelėje mato  tai, kas vyksta organų ir audinių projekcijose, būtent: inervacijos, kraujotakos sutrikimai, sąstovio reiškiniai, audinių “sudirginimo” ir uždegimo požymiai, toksiniai ir distrofiniai pakitimai ir t.t.

         Viso organizmo tyrimo ir ligų nustatymo iš akių rainelės  kaina – 30  eu.            
Tyrimą atlieka  sertifikuota gyd. iridologė  Jūratė Aleškevičiūtė

Registracija tyrimui : spausti čia

      Pateikiama išsami informacija apie viso organizmo sveikatos būklę kartu su spalvota akių rainelės  nuotrauka bei aprašymu. 

 

   Apie Jūratės atliekamą tyrimą spaudoje:

 


Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .